Pozycjonowanie

Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google

Pozycjonowanie organiczne, zwane również naturalnym lub algorytmicznym – to szereg czynności, których celem jest zwiększenie widoczności strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Ten skomplikowany proces można podzielić na dwa główne typy działań – na stronie (on-page) oraz poza nią (off-page). Wśród działań wykonywanych w obrębie witryny wyróżniamy czynności takie jak optymalizacja techniczna oraz przygotowanie treści. Działania off-page skupiają się w głównej mierze na pozyskiwaniu wartościowych linków.

DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA POZYCJONOWANIE?

Obecność w wynikach wyszukiwania na frazy sprzedażowe oraz informacyjne wzbudza większe zaufanie. Strony internetowe pojawiające się na wysokich pozycjach mają łatwiejszą drogę ku zaistnieniu w świadomości klientów.

Pozycjonowanie to elastyczna usługa, której celem może być zarówno pozyskanie klientów z Twojego miasta, jak i całego kraju. Doradzimy Ci, które rozwiązanie będzie lepsze dla Twojego biznesu.

Większa widoczność w Google , a co za tym idzie więcej klientów, to także więcej zysków. Efektem pozycjonowania organicznego może być zarówno zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym, jak i w stacjonarnym punkcie Twojej firmy.

Pozycjonowanie sprawi, że Twoja strona widoczna będzie na większą ilość słów kluczowych na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google. To z kolei sprowadzi na nią ruch, co przełoży się w większą liczbę klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepu jest skomplikowanym działaniem. Dobra strategia zapewni wzrost ruchu na Twojej stronie i pozytywnie wpłynie na sprzedaż.

Analiza SEO

Analiza SEO to szczegółowa analiza mająca na celu znalezienie wszelkich błędów oraz wskazanie potencjalnych ulepszeń pod kątem pozycjonowania.

Pozycjonowanie lokalne

Chcesz pozyskać klientów ze swojej okolicy? Sprawdź naszą ofertę pozycjonowania stron www skierowaną do lokalnych biznesów

Wybierz swój plan

Sprawdź koszta pozycjonowania

Zobacz jaka będzie cena promocji dla twojej strony i słów kluczowych

Podstawowy
800 PLN /Month
  • 5 Słów kluczowych
  • Pełne wsparcie techniczne
  • Cotygodniowy raport
Premium
1400 PLN /Month
  • 10 słów kluczowych
  • Pełne wsparcie techniczne
  • Cotygodniowy raport
VIP
2100 PLN /Month
  • 15 słów kluczowych
  • Pełne wsparcie techniczne
  • Cotygodniowy raport